Вівтар слов’янських богів – древні святилища острова Хортиця

Вівтар слов’янських богів – древні святилища острова Хортиця

острів Хортиця

На Дніпрі немає острова, рівного Хортиці по силі енергетики. Вік його 30 000 років. Одні вважають, що названий він на ім’я гордого Хорса – давньослов’янського бога Сонця. Другі пов’язують його зі словом «Хортиця» (хорт) – гонча собака. Треті – з ім’ям заповідника, грецьким «Хорта» – луг. Саме на Хортиці в кінці XVII століття було написано легендарне листа турецькому султану.

острів Хортиця

Енергетика на острові дуже сильна. За розповідями очевидців, вночі тут неможливо заснути, сон приходить тільки на 2-3 години під ранок, але після відчуваєш себе бадьорим і виспатися. На березі, звідки видно гребля електростанції, є місце, де стояв вівтар древніх слов’янських богів. Часто на цьому місці взимку тане сніг і пробивається зелена трава. Метрів за сто від вівтаря є дві галявини. Одна дуже сприятлива, містить силу земної стихії. Інша швидко висмоктує з людини енергію. Подейкують, якщо на другий галявині заснути, то можна і не прокинутися.

острів Хортиця

На Хортиці є безліч стародавніх святилищ, про які складені легенди. Особливо цікавий камінь, виконуючий всі жіночі бажання. За легендою, колись він був людиною – дівчиною, яка попросила богів перетворити її на камінь, щоб уникнути немилого заміжжя. Щоб перевірити силу каменю, потрібно прийти до нього на світанку, обійняти, погладити, поговорити. А йдучи, шепнути свою мрію.

острів Хортиця

У чому секрет?
«На Хортиці є багато святинь, в тому числі і священний Грааль – чаша, з якої, за легендою, Ісус причащав 12 апостолів під час Таємної вечері. Вона символізує материнське лоно, – каже Григорій Фудим. – Вся ця потужна енергетика спрямована на те, щоб допомагати земної жінці в її турботах і виконанні бажань ».

острів Хортиця

«Річка Дніпро, омиває Хортицю, в давнину прирівнювалася до жіночого божества, як і річка Ганг в Індії, – розповідає Вадим Перегуда, – Інформаційно Дніпро втілює в собі жіночу енергетику, покликану зберігати генофонд нації. Можливо, саме в цьому секрет такого сильного впливу на звертаються до святинь острова жінок».

Джерело: www.vsviti.com.ua


Комментарии:

Добавить комментарий