Сьогодні відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Сьогодні відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища

охорона середовища

Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища.
Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який щороку 5 червня звертає увагу людей на проблеми екології, проводиться під егідою Організації Об’єднаних Націй. Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

Свято відзначається з 1972 року. Тоді вперше було заявлено на весь світ про серйозні проблеми навколишнього середовища. Учасники історичної Стокгольмської конференції вирішили заснувати це свято, щоб сприяти просуванню ідеї бережливого ставлення до природи.

В ООН стверджують: тільки міжнародне співробітництво може гарантувати подальший безпечний розвиток планети. Важливо також реалізовувати ці ідеї локально, щоб кожна дитина, що посадила дерево, взяла участь у прибиранні території, змогла усвідомити всю важливість охорони навколишнього світу.

Заходи до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища проводяться в більшості країн світу як на державному рівні, так і на рівні невеликих колективів, шкіл, дворів, кварталів.

Пам’ятайте, що велосипед — найбільш екологічний вид транспорту! Якщо в Вас чи в Ваших друзів ще нема велосипеда, завітайте до нашого магазину та оберіть на свій смак!

Цінуйте природу!


Комментарии:

Добавить комментарий